Lewatywy - enemy - Warszawa, Legionowo, Jabłonna, Łomianki, Marki, Ząbki - Usługi pielęgniarskie Warszawa *574-213-026* | Pielęgniarka Warszawa |Usługi pielęgniarskie w domu

Usługi pielęgniarskie Warszawa

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE

+48 574-213-026
WIZYTY DOMOWE
WARSZAWA I OKOLICZNE MIEJSCOWOŚCI
USŁUGI PIELĘGNIARSKIE
+48 574-213-026
WIZYTY DOMOWE
WARSZAWA I OKOLICE

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE TEL.:+48 574-213-026

USŁUGI PIELĘGNIARSKIE TEL.:+48 574-213-026
USŁUGI PIELĘGNIARSKIE
Tel.: +48 574-213-026
Przejdź do treści

Lewatywy - enemy - Warszawa, Legionowo, Jabłonna, Łomianki, Marki, Ząbki


"W młodości człowiek traci zdrowie, żeby zarobić majątek,
a na starość traci majątek, aby odzyskać zdrowie"

Potrzebna pielęgniarka ? Wezwij nas! Pomożemy.
Zadzwoń 574-213-026 lub wyślij sms-a - oddzwonimy.

Nic bardziej mylnego bo już starożytni mieli swoje metody na zaparcia.

Jednym z najtańszych sposobów leczenia zaparć jest stosowanie lewatywy. Metoda znana już w starożytności do dzisiaj ma wielu zwolenników, ze względu na niezwykłą skuteczność w leczeniu jelita grubego i dolegliwości z nim związanych. Stosuje się ją nie tylko przy zaparciach ale również do usunięcia toksyn z organizmu.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy przy tym zabiegu, nasza pielęgniarka profesjonalnie wykona lewatywy oczyszczające i lecznicze. Podczas zabiegu wykorzystany jest każdorazowo sprzęt jednorazowego użytku, gwarantujący bezpieczeństwo jego wykonania. Umiejętnie przeprowadzony zabieg jest bezbolesny i bezpieczny , a miła i rzeczowa rozmowa z pielęgniarką da pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Pielęgniarka chętnie również przeszkoli w samodzielnym wykonywaniu lewatywy.

Wlew doodbytniczy, lewatywa, (enema) polega na wprowadzeniu do odbytnicy płynów (może być woda, mogą być mieszanki ziołowe itp.) w celu usunięcia zalegających mas kałowych w jelicie grubym. Wykonuje się go w przypadku zaparć, przed zabiegiem chirurgicznym i jako przygotowanie do badań diagnostycznych. Niekiedy dodaje się słabo drażniące środki, jak: sól kuchenna, oliwa, napar z rumianku, gliceryna  (dla zwiększenia skuteczności).


Wróć do spisu treści